Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

МАРШ ПРОТИ НЕЛЕГАЛЬНОЇ МІГРАЦІЇ в Дніпропетровську

Імміграція

В рамках Всеукраїнської акції проти нелегальної міграції Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе в Дніпропетровську МАРШ ПРОТИ НЕЛЕГАЛЬНОЇ МІГРАЦІЇ

Початок акції: 5 грудня 2009 року, 12-00, пл.Петровського

Марш пройде за маршрутом пл.Петровського - просп.Карла Маркса - пл.Леніна
На пл.Леніна відбудеться мітинг, на якому виступить заступник голови Київської організації ВО "Свобода", координатор акції Андрій Іллєнко.

Докладніше про проблему:
У жовтні 2006 року Президент Ющенко та міністр закордонних справ Тарасюк парафували у Фінляндії угоду з Євросоюзом про реадмісію, відповідно до якої з 1 січня 2010 року Україна зобов’язана прийняти понад 150 тисяч нелегальних мігрантів, які перетнули наші західні кордони, прямуючи транзитом до країн ЄС. В обмін на це Україна мала б отримати спрощений візовий режим із Євросоюзом та безкоштовні візи для певних категорій українців. Проте жодного спрощеного режиму українці не отримали. Наших громадян досі вважають людьми третього сорту, вони продовжують оббивати пороги консульств, де зазнають зневаги з боку єврочиновників. Навіть дрібні службовці на митницях і кордонах повсякчас принижують людей з українськими паспортами. І за таку "лояльність" ми віддячуємо ЄС тим, що вже через місяць прийматимемо у себе тисячі нелегалів з країн «третього світу», викинутих з Європи. Щоб підготуватися до цієї навали, в Україні вже відкриваються спеціальні пункти для утримання нелегальних мігрантів за бюджетні кошти.

У червні 2007 року в Люксембурзі цю антиукраїнську угоду остаточно підписав тодішній міністр закордонних справ Яценюк, а 15 січня 2008 року ратифікувала Верховна Рада: майже у повному складі за це рішення проголосували фракції БЮТ та НУНС.


Лише упродовж років Незалежності, за різними оцінками, від чотирьох до семи мільйонів українців виїхали за кордон у пошуках заробітку. Замість створювати умови для повернення наших громадян влада гостинно відкриває двері для чужих нелегалів з країн Африки, Азії та Кавказу, число яких досягло вже 7 мільйонів. Це можна назвати не інакше, як планомірне витіснення українців з рідної прадідівської землі.
Ці нелегали будуть утримуватися за наші гроші, і мільярди гривень з бюджету України підуть не на армію, медицину чи стипендії студентам, а на годування нелегалів.
Нелегальні мігранти несуть нам хвороби, наркотики, безробіття та перетворюють вулиці наших міст на осередки злочинності та розгулу етнічної мафії. Сьогодні нелегали вже хазяйнують на ринках більшості обласних центрів України, а цьогорічні події в Марганці (вбивство представниками вірменського кримінального угрупування українського міліціонера) лише підтверджують наші побоювання.
Тому ми вимагаємо:
1. Скасувати Угоду між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб.
2. Ухвалити новий Закон про громадянство, яким унеможливити практику подвійного громадянства.
3. Посилити охорону східного кордону України.
4. Перекрити усі канали потрапляння нелегалів на територію України.
Tags: ВО "Свобода"
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments