Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

Трогір, ч.1: вуличками міста

Як я вже писав, Трогір найбільше сподобався мені з усіх міст Далмації. Незважаючи на те, що місто зовсім крихітне, йому буде присвячено декілька фото-розповідей. Так, саме фото-розповідей, бо описувати історію міста і його визначні пам’ятки я не буду. Про це написано багато. Якщо хочете – зазирніть у Вікіпедію чи на офіційний сайт міста. Я ж трохи поділюся своїми враженнями і фотографіями.
Трогір дійсно мініатюрний, всього 10 тисяч мешканців. Його основна (історична) частина лежить на острові розміром приблизно 500 на 200 метрів і повністю включена до Списку світової спадщини Юнеско. Частина сучасного міста розташована також на материку (тут – супермаркет, автовокзал, ринок), а частина – на острові Чіово. Громадського транспорту в місті немає, бо в цьому немає потреби. Приватний транспорт також не заїжджає на територію історичного міста. Не дивлячись на толпи туристів біля основних визначних пам’яток, Трогір складає враження затишного містечка, вузенькими вуличками якого можна блукати годинами хоч кожного дня. Так ми і робили.

Про визначні пам’ятки міста – пізніше. Сьогодні просто пропоную поблукати вузенькими вуличками старого міста.Tags: Далмація, Трогір
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments