?

Log in

No account? Create an account
На Львівщині почались семінари для місцевих голів щодо конкурсу мікропроектів - Andy_Travel-UA [entries|archive|friends|userinfo]
Андрій Бондаренко

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

На Львівщині почались семінари для місцевих голів щодо конкурсу мікропроектів [Apr. 3rd, 2012|08:39 pm]
Андрій Бондаренко
[Tags|, ]

Учора на Львівщині почались семінари для голів місцевих рад щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів на 2012 рік. Згідно з затвердженим графіком, семінари триватимуть до 9 квітня.

Про це сьогодні на засіданні Дорадчої ради з питань взаємодії органів місцевого самоврядування повідомив начальник управління економічного аналізу та прогнозування Львівської обласної ради Андрій Бондаренко.

Документи для участі в конкурсі подаються до 30 квітня. Переможців конкурсу наприкінці травня визначить конкурсна комісія, створена за розпорядженням голови Львівської обласної ради.

Андрій Бондаренко нагадав, що в обласному бюджеті на цю програму передбачено 2 млн грн, з них 1 млн грн – на підтримку Народних домів та будинків «Просвіти».

Також з обласного бюджету буде виділено 2 млн грн для проведення конкурсу мікропроектів у сфері енергозбереження.

Максимальна сума субвенції а підтримку одного проекту – 50 тис. грн. При цьому, обов’язковий внесок територіальної громади повинен становити не менше, ніж 5% від кошторису проекту.

http://zik.ua/ua/news/2012/04/03/342285

LinkReply

Comments:
[User Picture]From: galari
2012-04-03 06:00 pm (UTC)
вах-вах)))
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: andy_travelua
2012-04-03 06:39 pm (UTC)
слухай, Галю, пробач, я зовсім забув про Твій День Народження!!! :(((
Враховуючи це, вітаю Тебе з минулим Днем народження і бажаю Тобі здоров'я, багато кохання, жіночого щастя та виконання всіх бажань! :)))
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: galari
2012-04-04 05:19 am (UTC)
дякую Андрійку! хотіла написати, нуууу ладно, на перший раз пробачаю, а потім подумала, хіба то так важливо для дружніх стосунків, важливіше, що згадав :)
(Reply) (Parent) (Thread)