Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

БІЛА ЦЕРКВА. Дендропарк АлександріяУ 5 годин вечора ми благополучно погрузилися у купейний вагон швидкого поїзда Труськавец – Дніпропетровськ, щоб повернутися додому. Спочатку все було добре, але в 10 години вечора після Хмельницького я відчув дискомфорт в кишечнику. Начебто нічого не хворіло, але заснути так і не зміг. Пів на другу ночі відчув різкий біль. Біль був таким сильним, що навіть неможливо було поворушитися. Проте, довелося спуститися вниз і розбудити Свєту. Повідомили провідника, і вона через начальника потягу викликала медпрацівників на найближчій станції – Біла Церква. Медсестри оглянули мене і ухвалили рішення зсадити нас з потягу.

Незабаром на вокзал приїхала швидка допомога, і нас відвезли в 2-у міську лікарню міста Біла Церква. В результаті огляду і аналізу отриманих аналізів черговий лікар вмить поставив діагноз: гострий гангренозний апендицит, і запропонував пройти на операційний стіл.
Звичайно, мені не хотілося робити операцію в невеликому, та ще і абсолютно чужому місті, але лікар сказав, що до Дніпропетровська я не доїду.
Як пройшла операція, я не знаю, тому як перед нею мене нагодували через вени якоюсь смачною рідиною, від якої я заснув. Пам'ятаю тільки, що перед операцією було дуже страшно.
Після наркозу особливого болю не відчувалося, але вставати і ходити було нестерпне боляче 4 дні. При цьому ходити примушували багато. Але ще більш ніж живіт, страждала від уколів жопа.
Свєті теж було не легко: їй довелося жити в готелі в незнайомому місті цілу тиждень, їздити до мене по два рази на день і вирішувати всякі питання з медикаментами і грошима. І це все на четвертому місяці вагітності.
У результаті, на шостий день Свєта захворіла сама, і мені довелося перебратися з лікарні до неї в готель.

Проте, крім безлічі негативу, був і небагато позитив. У Білій Церкві, недалеко від лікарні, знаходиться одне з природних чудес України – дендропарк «Александрія». Звичайно, не дивлячись на неприємні відчуття усередині організму, ми не стали втрачати таку можливість і полазили по парку. Парк виявився великим, і, на удівленіє, чистим. У парку тече річка Рось, є руїни палацу, водопад, ставок, і просто багато цікавих дерев. Є навіть змії!Ніколи я ще не повертався додому в рідне місто з таким задоволенням! Не дивлячись на такий негативний кінець, ця подорож сподобалася мені не менше, ніж попередні заморські вояжі. Все найцікавіше поряд, панове!
Tags: Біла Церква, Київщина, Україна, дендропарк Александрія
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments