?

Log in

No account? Create an account
БІЛА ЦЕРКВА. Дендропарк Александрія - Andy_Travel-UA [entries|archive|friends|userinfo]
Андрій Бондаренко

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

БІЛА ЦЕРКВА. Дендропарк Александрія [Jun. 25th, 2008|10:05 am]
Андрій Бондаренко
[Tags|, , , ]У 5 годин вечора ми благополучно погрузилися у купейний вагон швидкого поїзда Труськавец – Дніпропетровськ, щоб повернутися додому. Спочатку все було добре, але в 10 години вечора після Хмельницького я відчув дискомфорт в кишечнику. Начебто нічого не хворіло, але заснути так і не зміг. Пів на другу ночі відчув різкий біль. Біль був таким сильним, що навіть неможливо було поворушитися. Проте, довелося спуститися вниз і розбудити Свєту. Повідомили провідника, і вона через начальника потягу викликала медпрацівників на найближчій станції – Біла Церква. Медсестри оглянули мене і ухвалили рішення зсадити нас з потягу.

Незабаром на вокзал приїхала швидка допомога, і нас відвезли в 2-у міську лікарню міста Біла Церква. В результаті огляду і аналізу отриманих аналізів черговий лікар вмить поставив діагноз: гострий гангренозний апендицит, і запропонував пройти на операційний стіл.
Звичайно, мені не хотілося робити операцію в невеликому, та ще і абсолютно чужому місті, але лікар сказав, що до Дніпропетровська я не доїду.
Як пройшла операція, я не знаю, тому як перед нею мене нагодували через вени якоюсь смачною рідиною, від якої я заснув. Пам'ятаю тільки, що перед операцією було дуже страшно.
Після наркозу особливого болю не відчувалося, але вставати і ходити було нестерпне боляче 4 дні. При цьому ходити примушували багато. Але ще більш ніж живіт, страждала від уколів жопа.
Свєті теж було не легко: їй довелося жити в готелі в незнайомому місті цілу тиждень, їздити до мене по два рази на день і вирішувати всякі питання з медикаментами і грошима. І це все на четвертому місяці вагітності.
У результаті, на шостий день Свєта захворіла сама, і мені довелося перебратися з лікарні до неї в готель.

Проте, крім безлічі негативу, був і небагато позитив. У Білій Церкві, недалеко від лікарні, знаходиться одне з природних чудес України – дендропарк «Александрія». Звичайно, не дивлячись на неприємні відчуття усередині організму, ми не стали втрачати таку можливість і полазили по парку. Парк виявився великим, і, на удівленіє, чистим. У парку тече річка Рось, є руїни палацу, водопад, ставок, і просто багато цікавих дерев. Є навіть змії!Ніколи я ще не повертався додому в рідне місто з таким задоволенням! Не дивлячись на такий негативний кінець, ця подорож сподобалася мені не менше, ніж попередні заморські вояжі. Все найцікавіше поряд, панове!
LinkReply

Comments:
[User Picture]From: vjn
2008-06-25 11:36 am (UTC)
Пощастило. Мені в рідній БЦ апендикс вирізали тільки під місцевим наркозом - думаю, що я добре тепер розумію жертви середньовічної інквізиції.
А на фото не змія, а бідний, наляканий, абсолютно безпечний вужик. Змій в БЦ нема :)
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: andy_travelua
2008-06-25 12:00 pm (UTC)
Мені завжди було цікаво почитати враження від вирізання апендікса під місцевим наркозом! :)
Якщо можливо, роскажіть, будь ласка, докладніше! :)))
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2008-06-25 01:54 pm (UTC)
Словами не передати. Місцевий наркоз позбавляє відчуття розрізу черева і на цьому все. Все інше - як тобі там все розсувають, фіксують, тягнуть, відрізають, зашивають - відчуваєш напрочуд добре. Враження - ніби з тебе годину повільно по сантиметру витягують тельбухи... Гидке враження...Тим паче, що на мені ще й практиканта вчили...
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: andy_travelua
2008-06-25 02:09 pm (UTC)
Дякую за розповідь. Який жах! А жінка ще мене уговаривала на місцевий наркоз. Але я не погодився: або смерть, або загальний наркоз! :)
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2008-06-25 02:16 pm (UTC)
У мене грошей не було ні копійки. Були б гроші - був би професійний хірург і загальний наркоз. Нема грошей - маєш практиканта і гострі враження.
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: andy_travelua
2008-06-25 02:52 pm (UTC)
А з нас гроші не взяли, тому що ми були іногородні, нас зняли з поїзду, і жінка була вагітною.
Тільки нарколог попросила 200 грн. на препарати :)
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2008-06-25 03:00 pm (UTC)
Оце і були ці гроші.
Мені "виставили рахунок" по мінімуму на 40 гривень за бинти та інший дріб"язок, але оскільки у мене не було ані копійки, тому я після зняття швів зробив вигляд, що йду прогулятись і втік.
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: actrisavesna
2008-06-25 03:34 pm (UTC)
нестандартное завершение поездки )))
простите за "наезд" в предыдущем комментарии - успехов в совершенствовании!
повторю, очень интересный рассказ
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: andy_travelua
2008-06-25 06:30 pm (UTC)
дякую! :)
(Reply) (Parent) (Thread)