Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

Міст св. Михаїла та набережні Граслей і Коренлей

У самому центрі Гента розташовано найбільш туристичне місце міста – міст Святого Михаїла. Саме з цього мосту виходять самі вдалі світлини панорами міста. Подивимося прямо – побачимо набережні Граслей і Коренлей з неповторними середньовічними кам’яницями. Подивимося направо - побачило головні визначний пам'ятки Гента: ліворуч – костел Святого Миколи, праворуч – вежа Беффруа і собор Святого Баво. Озирнемося назад – буде готичний костел св. Михаїла.Вид з моста св. Михаїла у бік площі Ринок:


Костел св. Миколая, Беффруа і собор св. Баво:


Беффруа, собор св. Баво і будинок гільдії мореплавців:


Найкрасивіші будинки Гента вишикувалися уздовж набережній Граслей (Graslei):


Набережна забудована стародавніми особняками, які колись належали міським гільдіям. Фасад будинку під № 14, де колись розміщалася Гільдія вільних перевізників, прикрашена різьбленням, що зображує морські сцени. Поруч із ним перебуває будинок хліботорговців (кінець XVII століття), його прикрашають ліпні картуші й ліпнина у вигляді фруктів.
Будинок під номером 10, де розміщався Зерновій склад («Спейкер») – найстаріша з міських будівель (XII століття). У цьому романському особняку довгі роки зберігалися запаси зерна для всього міста, однак згодом будинок був сильно ушкоджений пожежею.


Митниця розташовується в будинку, побудованому в 1682 р. у стилі фламандського ренесансу. Поруч із будинком вільних човнярів перебуває будинок гільдії вагарів зерна, пізня барочна будівля. Будинок збудований у 1531 р. у стилі брабантської готики.


Ланцюг будинків гільдій завершує будинок, що належить масонській ложі, побудований в 1527 г. у стилі брабантской готики.


Уздовж набережної Коренлей (Korenlei) також тягнеться велика кількість чудових особняків:
Так з набережної Коренлей виглядає будинок головної пошти:


Міст св. Михаїла і костел св. Михаїла:


Ще одна панорама з моста:дивіться також:
ГЕНТ
Замок графів Фландрії
Замок Жерарда Диявола
Собор Святого Баво
Беффруа і площа Ринок
Ратуша в Генті
Tags: Бельгія, Гент, Фландрія, беффруа, готика, костели
Subscribe

 • Бруніко - містечко в Південному Тіролі

  Австрія ще не закінчилася, а Італія ще не розпочалася. Так можна сказати про регіон Південний Тіроль ( італ. – Трентіно Альто-Адідже), кожне…

 • Селла і Сассолунго

  Перевал Селла ( Passo Sella, Sellajoch) - високогірний перевал в Доломітових Альпах на висоті 2240 м над рівнем моря. Він розташований на стику…

 • Гора Мармолада

  Мармолада - найвища вершина Доломітових Альп (3343 м). Це частина гряди, що простягається із заходу на схід. На заході гора розривається крутими…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments