Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

Йду нарешті спати!

Хочу привітати всіх українців з результатом, на який ніхто не сподівався. А головне, з тим, що вперше за моє свідоме політичне життя українці обирали ідею, а не мішки з грошима і гламурні обіцянки з зомбоящика.

Зараз із спокійною совістю йду спати. По Львівщині ми зробили все, що могли зробити:
1. Виграли 11 мажоритарних округів з 12.
2. Вдвічі збільшили результат "Свободи" по області у порівнянні з місцевими виборами.
3. Зберегли результат.

Докладніше торкнуся пункту №2. Це дійсно фантастичне досягнення! ВО "Свобода", перебуваючи два роки при владі на Львівщині, не просто не втратила політичних симпатій, а вдвічі збільшила свою підтримку. Це - феномен, якого ще не траплялося. Зазвичай, політична сила, перебуваючи при влади, завжди втрачає. В нас - зовсім протилежний випадок.

Такий результат став можливим, передусім, завдяки дворічній роботі команди голови Львівської обласної ради Олега Панькевича, професійній економічній, соціальній і гуманітарній політиці, новим формам бюджетування, постійному і безпосередньому контакту з усіма головами районних рад, міськими, сільськими, селищними головами, громадськими організація, спілкування з громадянами.

Я насправді пишаюся тим, що мені півтора роки довелося очолювати економічне управління обласної ради, а останнім часом - і її апарат. Але будь-який період колись закінчується. Приємно, коли ти передаєш естафету своїм наступникам з конкретними результатами. Сподіваюсь, наші наступники принаймні втримають той результат на багато років.

Дякую всім своїм друзям, колегам, френдам ЖЖ-стам за те, що підтримували те, що ми робимо і допомогали хоча б теплими словами!

До речі, наша фракція у новій Верховній Раді буде третьою за кількістю народних депутатів після ПР і Батьківщини. От так! :)
Tags: ВО "Свобода", вибори
Subscribe

 • Панорама Слюдянки

  докладніше про Слюдянку

 • Сайн-Шанд

  Знаю, що серед моїх френдів є справжні поцінювачі Монголії. Спеціально для них - панорама центру Східно-Гобійського аймаку міста Сайн-Шанда. До…

 • Осінь в Саянах

  Спеціально для nick-coll

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 61 comments

 • Панорама Слюдянки

  докладніше про Слюдянку

 • Сайн-Шанд

  Знаю, що серед моїх френдів є справжні поцінювачі Монголії. Спеціально для них - панорама центру Східно-Гобійського аймаку міста Сайн-Шанда. До…

 • Осінь в Саянах

  Спеціально для nick-coll