Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

Замок Шаттенбург

Замок Шаттенбург височіє у підніжжя Альп на пагорбі над середньовічним австрійським містом Фельдкірх. Він є найбільшим старовинним замком землі Форарльберг і найзахіднішим повноцінним замком в Австрії. Відомий, як резиденція графів Монфортів.

Рішення про будівництво замку у 1190 році прийняв граф Гуго I Монфор. У 1260 році будівництво фортеці було закінчено і до 1390 року замок був резиденцією Монфортів. З XV ст., коли зріс вплив Габсбургів, стараннями Фрідріха фон Тоттенбурга, а потім глави судово-адміністративного округу Ганса фон Кенигсегга, на початку XVI ст. Шаттенбург був перебудований і до 1773 р. був резиденцією судді. Після посилення влади Габсбургів в замку мешкали судові пристави Габсбургів. У 1825 р. він став належати місту.
У замку регулярно проводяться різноманітні культурні заходи (концерти, виставки, фестивалі і інше). Тут також розташовується міський музей, присвячений історії фортеці. У ньому зберігаються вражаючі збори зброї, замків, монет і медалей, а з недавніх пір в замку з'явився зал, присвячений етнографії: предмети повсякденного життя місцевого населення і ремісничі вироби. У замку є ресторан. Щорічно тут проводиться фестиваль, присвячений великому композиторові Шуберту, - Шубертиада.


Замок і місто Фельдкірх:


Під замком проходить автомобільний тунель:


В’їзна брама:


Панорама міста Фельдкірх із замкового пагорбу:
Tags: Австрія, Альпи, Фельдкірх, замки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments