Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

Європа!

Перед нами – центральна площа столиці Баварії Мюнхена – Марієнпляц. За спиною у Світланки – Стара ратуша Мюнхена. Як бачимо, сміття у центрі європейського мегаполіса не менше, ніж на базарі «Озёрка» в Дніпропетровську. Вся справа у тому, що на ці вихідні в Мюнхені проходило якесь свято чи то підарасів, чи то лесбіянок, чи то трансвеститів, як супроводжувалося тріумфальною ходою, дискотеками, святковим концертом та, звичайно, ж тисячами літрів пива.


Почалося свято автопробігом вантажівок, обвішаних гучними динаміками, на яких під голосну музику танцювали і веселилися учасники дійства. По боках вулиць їх радісними викриками зустрічали місцеві мешканці, які хоч на перший погляд і не були яскравими представниками вищезгаданих категорій, проте отримували не менше задоволення від дійства.

Учасник «свята»:


Початок дійства на Марієнплятц:


На площі – прапори сексуальних меншин:


Потім почався концерт якихось невідомих нам, але популярних серед продвинутих мюнхенців, гуртів:


Як вам «дєвочка»?


Оця пара була найколоритнішою. Шкода, фото змазалося:


Найжахливішим видовищем були чисельні парочки лесбіянок, які сидячі на асфальті, облизувалися, як кіски. Не витримавши такого жаху, ми занурилися в Хофбройхаус – головну півнушку Мюнхена. (про неї – в одному з наступних репортажів).І все ж таки, нічний Мюнхен – чудовий!


Tags: Баварія, Мюнхен, Німеччина, ратуші
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 26 comments