Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

Трансильванія

Сиджу в аеропорту у Відні замість того, щоб хоча б одну ніч поспати дома в Києві після жахливих румунських хостелів. Стиковка у Відні не спрацювала: літак з Бухареста запізнився, а літак до Києва не дочекався... 
Взагалі поїздочка вийшла весела. Першу ніч взагалі довелося ночувати на будапештському вокзалі в оточенні асоціальних елементів. І все тому, що знову ж таки запізнився літак, а 2-годинні пошуки успіхом не увінчалися. 
І ще купа всього. Наприклад, в Сібіу немає жодного громадського туалета. Ну, розумієте, як весело гуляти по місту з ранку, коли всі кафе зачинені, а в свій хостел не можеш попасти, бо ніхто не відкриває двері.
Поїзди в Румунії набагато повільніше за наші: середня швидкість - 40 - 50 км на годину. Так що більша частина дня витрачається на дорогу та очикування на вокзалах. 
Додавав дискомфорту і постійний дощ: ходити цілий день в мокрих туфлях і джинсах - мало задоволення. А посушитися, звичайно, немає де.
Але ж, не зважаючи на це, Трансильванія - нереальна казка! Там - справжнє середньовіччя: застигле, яскраве, справжнє. Може колись дойде черга обробити і викласти фото.
Tags: Відень, Трансильванія
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments