?

Log in

No account? Create an account
Не забуваємо про допомогу постраждалим! - Andy_Travel-UA [entries|archive|friends|userinfo]
Андрій Бондаренко

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Не забуваємо про допомогу постраждалим! [Aug. 18th, 2008|12:16 pm]
Андрій Бондаренко
Шановні друзі!
Я розумію, що останній тиждень всі наші мозки заповнилися російсько-грузинським конфліктом, про що свідчать чи не 98 відсотків всіх постів у ЖЖ.
Солідарність – це добре, але за всім цим ми чомусь забули, що в нас, в Україні ситуація, викликана повінню у західних регіонах України є не на багато кращою за ситуацію, що склалася в Грузії чи Південній Осетії. Руйнування і наслідки трагедії на Заході України не кращі, ніж в Грузії і наші громадяни теж потребують допомоги!

На минулому тижні всі державні службовці Дніпропетровської області перерахували свій одноденний заробіток на допомогу потерпілим від повені в західних регіонах України!
Закликаю зробити це ж саме всіх громадян, а Особливо звертаюсь до мешканців Дніпропетровщини.
Дніпропетровська область відповідає за відновлення інфраструктури і надання допомоги 2 районам: Вижницькому (Чернівецька обл.) та Тлумацькому (Івано-Франківська обл.)

Для зарахування благодійних внесків та спонсорської допомоги від юридичних та фізичних осіб для ліквідації наслідків стихійного лиха в західних областях України 23-27 липня 2008 року відкрито рахунок.

Реквізити:
Рахунок № 37119024003486
Одержувач: Головне управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації
Код ЄДРПОУ одержувача: 25946540
Банк одержувача: ГУДКУ у Дніпропетровській області
МФО банку: 805012
Призначення платежу: перерахування благодійних внесків для ліквідації наслідків стихійного лиха в західних областях України 23-27 липня 2008 року.
LinkReply