Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

Дюрнштайн

Найцікавіший куточок долини Вахау - містечко Дюрнштайн на лівому березі Дунаю. Дістатися сюди можна з Кремса чи Мелька автобусом, який курсує раз на годину. Місто з населенням трохи більше 800 мешканців затиснуто між Дунаєм та горами зі схилами, вкритими виноградниками. Над дунайським берегом домінує монастир августинів з бароковою дзвіницею церкви Маріє-Гіммельфарт, а над містечком височіють руїни замку Кюнрингербург, в якому у свій час був заточений англійський король Річард I Левине Серце. Саме містечко - це лабіринти вузьких вулочок із середньовічними будиночками.


Мосту через Дунай в Дюрншайні немає. Зате кожні 15 хвилин курсує паром. Переправитися на протилежний берег Дунаю треба обов'язково: саме звідти відкривається найкращий вид на містечко:
На горі над містом збереглися руїни замку Кюнрингербург. Замок був побудований в XII столітті і набув популярності тим, що саме в нього був поміщений король Англії Річард I Левове Серце, узятий в полон австрійським герцогом Леопольдом V під час свого повернення з III хрестового походу.


no title

Найцікавіше в Дюрнштайні - монастир Августинів з бароковою церквою Марие-Хіммельфарт. Монастир був заснований в 1410 році, аж до кінця XVIII століття неодноразово перебудовувався. Дзвіниця церкви Маріе-Гіммельфарт (Успіння Богородиці) - одна з перлин австрійського бароко і символ міста. Будівництво церкви було закінчене в 1725 році.


no title

no titleМонастирське подвір'я:В інтер'єрах монастирської церкви не менш розкішно, ніж зовні:
no title
Ратуша в Дюрнштайні:
no title
Головна вулочка Дюрнштайну:
no titleПара маленьких площ у містечку:
Церква Кунігунди:


Руїни ще одного середньовічного храму:


Вид на Дунай:


По всьому містечку збереглися залишки міських укріплень: стіни, башти та брами:
Бастіон:
Східні ворота міста - Кремс-Тор:


Вид на Дюрнштайн зі сходу:Tags: Австрія, Вахау, Дюрнштайн, башти, брами, замки, монастирі, ратуші
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments