Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

Боппард

Боппард - популярне курортне містечко на Романтичному Рейні з багатьма архітектурними та природними прикрасами. На відміну від сусідніх Ренса і Браубаха, в Боппарді туристів та відпочивальників стільки, що набережною Рейну не можна спокійно пройти. Місце дуже давнє, воно існувало ще з часів римлян і було достатньо значущім у середньовіччі. З тих часів в Боппарді залишилися руїни оборонних споруд і курфюрстський замок. Але найцікавіше в Боппарді і його околицях - це природні цікавинки. Найзнаменитіша з них - петля Рейну, яку річка робить на північний захід від міста. Вона дуже схожа на ту, що робить Дністер в українських Заліщиках.


Ще у 50-х роках до Різдва Христового, за часів підкорення Галії Цезарем в ці землі прийшли римські легіони, які спорудили у Боппарді на Рейні велику фортецю. Вона була 154 метри завширшки, а завдовжки - вдвічі більше. Мала стіну заввишки в 8 метрів і була укріплена 28-у вежами. Табір римлян мав назву Bodobrica. З тих часів в Боппарді залишилася одна з башт фортеці, яка знаходиться за замком, над якою у 1910 році був надбудований готель „Römerburg“.
no title

Боппард був в cередньовіччі вільним імперським градом і королівським Пфальцем. У 1327 році могутній курфюрст і єпископ Балдуїн Трір звів у Боппарді курфюрстський замок. Маленька фортеця виконувала роль митного замку, який давав своєму власникові додаткові доходи.


Примітно, що замок у Боппарді стоїть поблизу на березі Рейну, в той час, як інші рейнські замки були побудовані, зазвичай на терасах.
no title

На Ринковій площі Боппарда стоїть ратуша, збудована з цегли у неоренесансному стилі у 1884-1885 роках.


Поруч з ратушою на Ринковій площі знаходиться церква св. Северуса - тринавова базиліка, збудована у першій чверті ХІІ століття.


В центрі міста - багато цікавих фахверкових будинків:
Набережна:
Ворота Obertor:


Башта Säuerlingsturm:


Відразу після Боппарда Рейн утворює свою єдину на усьому протязі петлю - міняє напрям руху на 180 градусів. Виглядає це приголомшливо, особливо, якщо підійнятися на найближчий до міста пагорб. Зробити це можна, скориставшись послугами канатної дороги протяжністю близько 1 кілометра. Вона возносить туристів на висоту 240 метрів до обладнаного оглядового майданчика, який називають Gedeonseck.


Вид з канатної дороги:
no title

На вершині пагорба працює ресторанчик з відкритою верандою, звідки можна милуватися зелено-блакитними просторами долини, запиваючи це задоволенням келихом місцевого рислінгу чи пива.
no title

Ще один вид відкриваються від ресторану Vierseenblick, щоправда, не такий цікавий:


Вид на Боппард:
no title

Вид на замки Лібенштайн і Штерренберг:


Tags: Боппард, Німеччина, Рейн, замки, панорами, ратуші
Subscribe

 • Санта Маддалена

  Кожний, хто потрапляє в Доломітові Альпи, в першу чергу намагається потрапити до села Санта Маддалена (Santa Maddalena - італ., St. Magdalena -…

 • Мурафа

  В Мурафі (Шаргородський р-н, Вінницька обл.) мені пощастило побувати двічі: вперше - у 2010 році під час Другої Буковинсько-Подільської експедиції,…

 • Видубицький монастир

  Видубицький монастир - чудовий архітектурний ансамбль храмів у стилі українського (козацького) бароко, що розташований на схилах Печерських…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments