
Ще у 50-х роках до Різдва Христового, за часів підкорення Галії Цезарем в ці землі прийшли римські легіони, які спорудили у Боппарді на Рейні велику фортецю. Вона була 154 метри завширшки, а завдовжки - вдвічі більше. Мала стіну заввишки в 8 метрів і була укріплена 28-у вежами. Табір римлян мав назву Bodobrica. З тих часів в Боппарді залишилася одна з башт фортеці, яка знаходиться за замком, над якою у 1910 році був надбудований готель „Römerburg“.

Боппард був в cередньовіччі вільним імперським градом і королівським Пфальцем. У 1327 році могутній курфюрст і єпископ Балдуїн Трір звів у Боппарді курфюрстський замок. Маленька фортеця виконувала роль митного замку, який давав своєму власникові додаткові доходи.

Примітно, що замок у Боппарді стоїть поблизу на березі Рейну, в той час, як інші рейнські замки були побудовані, зазвичай на терасах.

На Ринковій площі Боппарда стоїть ратуша, збудована з цегли у неоренесансному стилі у 1884-1885 роках.
Поруч з ратушою на Ринковій площі знаходиться церква св. Северуса - тринавова базиліка, збудована у першій чверті ХІІ століття.

В центрі міста - багато цікавих фахверкових будинків:




Набережна:




Ворота Obertor:

Башта Säuerlingsturm:

Відразу після Боппарда Рейн утворює свою єдину на усьому протязі петлю - міняє напрям руху на 180 градусів. Виглядає це приголомшливо, особливо, якщо підійнятися на найближчий до міста пагорб. Зробити це можна, скориставшись послугами канатної дороги протяжністю близько 1 кілометра. Вона возносить туристів на висоту 240 метрів до обладнаного оглядового майданчика, який називають Gedeonseck.

Вид з канатної дороги:

На вершині пагорба працює ресторанчик з відкритою верандою, звідки можна милуватися зелено-блакитними просторами долини, запиваючи це задоволенням келихом місцевого рислінгу чи пива.

Ще один вид відкриваються від ресторану Vierseenblick, щоправда, не такий цікавий:

Вид на Боппард:

Вид на замки Лібенштайн і Штерренберг:

