?

Log in

No account? Create an account
Боппард - Andy_Travel-UA [entries|archive|friends|userinfo]
Андрій Бондаренко

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Боппард [Jan. 27th, 2016|07:42 am]
Андрій Бондаренко
[Tags|, , , , , ]

Боппард - популярне курортне містечко на Романтичному Рейні з багатьма архітектурними та природними прикрасами. На відміну від сусідніх Ренса і Браубаха, в Боппарді туристів та відпочивальників стільки, що набережною Рейну не можна спокійно пройти. Місце дуже давнє, воно існувало ще з часів римлян і було достатньо значущім у середньовіччі. З тих часів в Боппарді залишилися руїни оборонних споруд і курфюрстський замок. Але найцікавіше в Боппарді і його околицях - це природні цікавинки. Найзнаменитіша з них - петля Рейну, яку річка робить на північний захід від міста. Вона дуже схожа на ту, що робить Дністер в українських Заліщиках.


Ще у 50-х роках до Різдва Христового, за часів підкорення Галії Цезарем в ці землі прийшли римські легіони, які спорудили у Боппарді на Рейні велику фортецю. Вона була 154 метри завширшки, а завдовжки - вдвічі більше. Мала стіну заввишки в 8 метрів і була укріплена 28-у вежами. Табір римлян мав назву Bodobrica. З тих часів в Боппарді залишилася одна з башт фортеці, яка знаходиться за замком, над якою у 1910 році був надбудований готель „Römerburg“.
no title

Боппард був в cередньовіччі вільним імперським градом і королівським Пфальцем. У 1327 році могутній курфюрст і єпископ Балдуїн Трір звів у Боппарді курфюрстський замок. Маленька фортеця виконувала роль митного замку, який давав своєму власникові додаткові доходи.


Примітно, що замок у Боппарді стоїть поблизу на березі Рейну, в той час, як інші рейнські замки були побудовані, зазвичай на терасах.
no title

На Ринковій площі Боппарда стоїть ратуша, збудована з цегли у неоренесансному стилі у 1884-1885 роках.


Поруч з ратушою на Ринковій площі знаходиться церква св. Северуса - тринавова базиліка, збудована у першій чверті ХІІ століття.


В центрі міста - багато цікавих фахверкових будинків:
Набережна:
Ворота Obertor:


Башта Säuerlingsturm:


Відразу після Боппарда Рейн утворює свою єдину на усьому протязі петлю - міняє напрям руху на 180 градусів. Виглядає це приголомшливо, особливо, якщо підійнятися на найближчий до міста пагорб. Зробити це можна, скориставшись послугами канатної дороги протяжністю близько 1 кілометра. Вона возносить туристів на висоту 240 метрів до обладнаного оглядового майданчика, який називають Gedeonseck.


Вид з канатної дороги:
no title

На вершині пагорба працює ресторанчик з відкритою верандою, звідки можна милуватися зелено-блакитними просторами долини, запиваючи це задоволенням келихом місцевого рислінгу чи пива.
no title

Ще один вид відкриваються від ресторану Vierseenblick, щоправда, не такий цікавий:


Вид на Боппард:
no title

Вид на замки Лібенштайн і Штерренберг:


LinkReply

Comments:
[User Picture]From: t_ramisy
2016-01-27 03:58 pm (UTC)
эх, красота-то какая!!

жаль, что я во всякие европейские дали пока даже не смотрю.
ну ничо, у меня ещё целая Ненька есть! :))
и её и так много ;)
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: andy_travelua
2016-01-27 07:21 pm (UTC)
Так, Неньки вистачить на півжиття :)
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: flakelviv
2016-01-31 07:12 pm (UTC)
Готель "Römerburg" просто виринув із казки.
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: andy_travelua
2016-02-06 01:07 pm (UTC)
Так, він збудований на залишках римської споруди
(Reply) (Parent) (Thread)