Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

Чеморо Лаванг

Чеморо Лаванг (Cemoro Lawang) - село в Східній Яві, що знаходиться в Національному парку "Бромо-Тенггер-Семеру". Тут розташований вхід в Національний парк, звідси починаються маршрути сходження на вулкан Бромо, а також на гору Пананджакан, де можна зустріти найкрасивіший світанок у світі в компанії трьох індонезійських вулканів. Село Чеморо Лаванг стоїть на висоті 2217 метрів над рівнем моря на краю великої кальдери - колишнього кратеру вулкану Тенггер. Від міста Проболінгго, де розташована залізнична станція, Чеморо Лаванг відділяють 35 кілометрів гірської дороги. Між цими населеними пунктами регулярно курсують бемо (маленькі маршрутки). Як і будь-яке село на Яві, Чеморо Лаванг є дуже колоритним, охайним, складається з різнокольорових будинків, вкритих черепичним дахом.
IMG_4054.JPG

Гуляти по селу і розглядати традиційні яванські будиночки - одне задоволення:


На задньому плані - гора Пананджакан:


Вид на Чеморо Лаванг з гори Пананджакан:


Вид з Чеморо Лаванг на кальдеру Тенггер з вулканами Бромо і Баток:


Інший ракурс, з якого видно і вулкан Семеру (на задньому плані):
Нормальних готелів в Цеморо Лаванг немає, лише нічліжки в стилі "Homestay". Коли я побачив "готель", який забронював заздалегідь за 12$, я жахнувся. Найбільшим бажанням після спекотного дня і пройдених з рюкзаком кілометрів, було бажання прийняти душ. Але замість душа було відро з холодною водою, унітаз також був без зливу. Крім того, в "готелі" не було рушників, а ванна кімната з туалетом не зачинялися. Вся ця "ванна кімната", до речі, була спільною - єдиною на весь "готель".


В підсумку, помитися не вийшло, так і ліг спати. Тим більш, що до підйому залишалося три години. Бо не пізніше 3:00 ночі треба було вирушити з готелю на гору Пананджакан, щоб зустріти там світанок в компанії трьох вулканів.
Tags: Індонезія, Бромо, Семеру, Чеморо Лаванг, Ява, вулкани
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments