Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

Дубай: погляд з Перської затоки

Хто не бачив Дубай з боку моря - той, вважайте, не був в Дубаї. Найцікавіші речі емірата - готель-парус Бурдж аль-Араб, найгарніші ракурси Дубай Марини, готель "Атлантіс" та острів Пальма Джумейра можна побачити лише з води. Для цього треба придбати екскурсію на яхті в одному з кіосків на причалах в Дубай Марині. Лодка, швидкість якої досягає майже 200 км на годину, за короткий час дозолить подивитися Дубай у всій красі. В найбільш цікавих місцях лодка буде зупинятися для фотографування.


Бурдж аль-Араб - розкішний готель на штучному острові на відстані 280 метрів від берега, що має статус семізіркового. Висота 60-поверхового готелю становить 321 метр, він був найвищим готелем у світі, до 2008 року, коли було відкрито готель Башта Троянди, теж розташований в Дубаях.


Будівництво готелю розпочалося в 1994 році і для відвідувачів він був відкритий 1 грудня 1999 року. Готель був збудований у вигляді вітрила арабського човна доу.


У Бурдж аль-Араб немає звичайних кімнат; він розділений на 202 двоповерхових номери. Найменший займає 169, а найбільший — 780 м². Це один з найдорожчих готелів у світі. Ціна за ніч коливається від 1 тис. до 15 тис. доларів США, а ціна ночі в Royal Suite — близько 28 тис.

Отель характеризує себе як семизірковий, але така характеристика є гіперболою і спробою вийти з розряду готелів, які характеризують себе як шестизіркові. Формально у всіх систем рейтингу готелів максимальний ранг - 5 зірок. Згідно з офіційним сайтом, Бурдж аль-Араб - п'ятизірковий делюкс.

В інтер'єрі Бурдж аль-Арабу було використано близько 8 тис. квадратних метрів 22-каратного сусального золота. Всі номери обладнано за останнім словом техніки і дизайну, пропонуються найвищий рівень розкоші і комфорту. Знадинка всіх номерів - величезні вікна на всю стіну, що відкривають вид на море.
Спочатку лодка огинає Пальму-Джумейру - штучний острів у вигляді пальмового дерева. Привабливо острів виглядає лише з космосу або з літака:


З суши або з моря ви цієї краси не побачити. Все виглядає досить банально: на першому плані - будинки Пальми Джумейри, на задньому - хмарочоси Дубай Марини:


Єдина будівля, варта уваги на Пальмі Джумейрі - це готель Atlantis The Palm. Комплекс був відкритий в 2008 році, побудований за подобою курорту Atlantis Paradise Island в Нассау (Багамські острови) і став першим готелем на острові.


Над Дубаєм майже завжди своїть густий смог. В радіусі декількох кілометрів неможливо нормально роздивитися практично нічого. В густому тумані ледь видно Бурдж-Халіфу - найвищий хмарочос у світі:


В інший бік, немов примару, ледь видно Дубай Марину:
Але вода в Перській затоці чудова, смагардового кольору:


Західна частина Дубая - райони Dubai Internet City та Дубай Марина:


Башти-кондиціонери багдіри в районі Джумейра - такі ж самі, як в місті Язд в Ірані:


Хмарочоси району Dubai Internet City. Справа - башти-близнюки Al Kazim Towers:
Хмарочоси Gloria Hotel, Dubai Jewel Tower та Al Salam Tecom Tower:


Але найгарніше з моря таки виглядає Дубай Марина:
Tags: Дубай, Емірати, ОАЕ, море, хай-тек, хмарочоси
Subscribe

 • Шаргород

  Як правило, я дуже рідко повертаюсь в міста, які я відвідував з причини того, що є ще багато місць, які хочеться подивитися, бо скільки того життя...…

 • Мурафа

  В Мурафі (Шаргородський р-н, Вінницька обл.) мені пощастило побувати двічі: вперше - у 2010 році під час Другої Буковинсько-Подільської експедиції,…

 • Інші Нідерланди

  Нідерланди і Амстердам у більшості наших співвітчизників асоціюється з курінням трави, тістечками з марихуани і напівголими дівчатами у вітринах на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments