?

Log in

No account? Create an account
Andy_Travel-UA [entries|archive|friends|userinfo]
Андрій Бондаренко

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Мальчезіне [Feb. 14th, 2018|08:55 am]
Андрій Бондаренко
[Tags|, , , , , , ]

Озеро Гарда вважається одним з наймальовничіших альпійських озер і, напевно, найкрасивішим озером, що знаходиться на південь від головної гряди Альпійських гір. Озеро ділять між собою італійські області Південний Тіроль (Трентіно Альто-Адідже) і Венето. Уздовж озера, оточеного скелястими горами, розташовано декілька курортних містечок з величними замками династії Скалігерів та різнокольоровими будинками, архітектура яких є типовою для півночі Італії. Перше містечко на озері Гарда, з яким ми познайомимося, буде Мальчезіне (Malcesine). Воно лежить на східному боці озера у підніжжя гори Монте Бальдо. Над містом домінує суворий замок Скалігерів.


Замок Скалігерів (Кастелло Скаліджеро) побудований лангобардами на кам'яному мисі на руїнах більш давньої споруди. Будівля споруджена в 568 році, проте незабаром після цього вона була зруйновано франками і реконструйована тільки через три століття. Незважаючи на свою назву, рід Скалігерів володів цим замком всього 110 років (1277-1387 рр.), а сама фортеця змінила кілька власників - серед них були франки, австрійці, венеціанці, французи.


У 1786 році великий німецький поет Гете був прийнятий за шпигуна, коли робив начерки замку. Пізніше він напише про це в своїй «Італійській подорожі».


З 1405 по 1797 роки Мальчезіне входив до складу Венеціанської Республіки - тоді місто було відоме під назвою Гардезана дель Аква, а його муніципалітет розташовувався в палаццо де Капітано. З кінця 18-го до кінця 19-го століть вся ця територія перебувала під контролем Австро-Угорської імперії, а Кастелло Скаліджеро був її головним опорним пунктом.


Декілька видів на замок і місто з озера:


В центрі Мальчезіне на березі озера розташована гавань. Тут знаходяться найкрасивіші будинки містечка:
Краще за все дивитися на місто з кораблика, який постійно курсує між Мальчезіне і сусіднім містечком Лімоне-суль-Гарда:


На фоні усіх інших будинків на березі озеро особливо виділяється білосніжний палац Капітанів, побудований в XV ст. в епоху Відродження.


Над містом височіє гора Монте Бальдо, яка вважається однією з найвищих в цьому регіоні (найвища точка - 2218 м над рівнем моря), що дає можливість багатьом туристам покататися на знаменитій канатній дорозі і насолодитися мальовничою природою з кабінок на висоті понад 1700 м.


Вулички міста:


Міський пляж:


Вид на протилежний західний берег озера Гарда:
Вид на Мальчезіне з Лімоне-суль-Гарда:
Околиці Мальчезіне:
LinkReply

Comments:
[User Picture]From: taras_palkov
2018-02-14 10:05 am (UTC)
Гарно і cut :).
(Reply) (Thread)