?

Log in

No account? Create an account
Ботсвана - недружня до українців країна - Andy_Travel-UA [entries|archive|friends|userinfo]
Андрій Бондаренко

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Ботсвана - недружня до українців країна [Aug. 22nd, 2018|07:35 am]
Андрій Бондаренко
[Tags|, , , , ]

Африка на 99 відсотків залишила в мене найприємніші враження. 1 відсоток негативу прийшовся на Ботсвану. Перед виїздом ми придбали сафарі в національному парку "Чобе" в Ботсвані. Це мало бути єдине сафарі, яке ми мали відвідати в Африці. Вибір на Чобе випав тому, що це самий дешевий варіант сафарі і за один день можна було побачити величезну кількість тварин. На сайті міграційної служби Замбії на сторінці, присвяченій KazaViza (єдина туристична віза для Замбії і Зімбабве) було написано, що користувачі візи мають також право відвідати Ботсвану за умови в’їзду і повернення в той же день. Було також зазначено, що це стосуються і громадян України. Коли ми потрапили на кордон Зімбабве з Ботсваною (прикордонний пункт Kazungula), прикордонники заявили, що вперше про це чують. Я відкрив сайт і показав їм цю інформацію. Вони ж дістали перелік країн, яким потрібна віза, і серед них була Україна (поряд з якимись країнами 3-го світу).


Я запропонував, щоб купити візу і з візою заїхати в Ботсвану. Вони категорично заперечили. При цьому усіх, у тому числі і росіян, пускали без візи. ЗАКЛИКАЮ МАНДРІВНИКІВ-УКРАЇНЦІВ ДО БОЙКОТУ БОТСВАНИ!!! Поведінка ботсванських прикордонників по відношенню до двох українських туристів - це ставлення не персонально до нас, це ставлення до України, як держави, і до українців, як нації. Розумію, що прикордонники особливо ні в чому не винні, вони отримали вказівки так діяти по відношенню до українців від влади Ботсвани. Така поведінка африканської країни просто не піддається логіці: туристи купили тур-пакет, везуть в країну свої гроші щоб підтримати їхню далеко не найбагатшу економіку, а вони не пускають туристів в країну. На сьогодні я відвідав 49 країну і жодна з цих країн не ставилася так до українців, як Ботсвана!


Слід віддати належне зімбабвійській турфірмі Africa Zim Travel & Tours, представник якої разом з нами наполегливо добивався від придурковатих ботсванських чиновників щоб нас пустили на сафарі. Коли стало зрозуміло, що нічого не вийде, він не лише повернув нам всі гроші, але і не взяв жодної копійки за те, що провіз нас 140 кілометрів на своїй машині і витратив купу часу. По дорозі ми ще раз побачили слонів.


700 метрів кордону з Ботсваною має Замбія. Кордон проходить річкою Замбезі в містечку Казунгула.
Ботсванський берег:
Між Замбією і Ботсваною будується автомобільний міст:
LinkReply

Comments:
[User Picture]From: don_serhio
2018-08-22 07:48 am (UTC)
Тоже мне страна Ботсвана, я туда не поеду даже если доплачивать будут
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: andy_travelua
2018-08-26 05:44 am (UTC)
Правильно!))
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: rolland_92
2018-08-29 08:21 pm (UTC)
М-да, цікава історія...Прикро. Олександр Лапшин, здається, в своєму блозі якось розповідав про перипетії африканських кордонів, щоправда він їх не з українським паспортом перетинав.
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: andy_travelua
2018-09-02 11:18 am (UTC)
Так, йому теж неодноразово "щастило" )
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: Shell Shell
2018-11-19 05:37 am (UTC)
В ботсване очень сильно москальское влеяние по тому что там долгое время работал центр культурных связей раши и ботсваны. И конечно без влеяния раши здесь не обошлось. По этому удевляться не чему так как информационную войну за африканский контенент Украина пока проиграла. А ботсване бойкот от Украинцев. Слава Украине!

Edited at 2018-11-19 05:41 am (UTC)
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: andru_piter
2018-11-19 05:56 am (UTC)

За какую африку вы войну проиграли? чубатый ты дигинерад. Вам бы шепитовку какую отбить бы, без того чтоб получить люлей. Борьбу за африку они проиграли, бугага.

(Reply) (Parent) (Thread)