?

Log in

No account? Create an account
Chameleon Hill Lodge: найгарніші краєвиди Африки! - Andy_Travel-UA — LiveJournal [entries|archive|friends|userinfo]
Андрій Бондаренко

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Chameleon Hill Lodge: найгарніші краєвиди Африки! [Sep. 9th, 2018|10:47 am]
Андрій Бондаренко
[Tags|, , , , , ]

На південному березі озера Мутанда знаходиться одне з найбільш мальовничих місць Африки - пагорби Хамелеон. З тераси бази відпочинку Chameleon Hill Lodge відкривається чудовий вид на озеро Мутанда з вулканами Вірунга за задньому плані. Побачити звідси майже всі вершини Вірунги вважається великою вдачею. Зазвичай небо вкрито хмарами, або вулкани просто не видно із-за димки. Нам пощастило: ми приїхали сюди на байках зранку, коли ще було ясно, і побачили максимум. Від міста Кісоро сюди веде розбита дорога уздовж східного берега озеро Мутанда. Проїхати можна або позашляховиком, або на мотобайку, як це зробили ми.
DSC01384_новый размер.JPG

Лоджія Хамелеон - це туристична база відпочинку на березі в дуже яскравому стилі. Зазвичай тут зупиняються заможні європейські туристи, які їдуть дивитися на гірських горил в сусідні ліси Бвінді. Лоджия має свій сайт: http://chameleonhill.com


В'їзд на лоджию Хамелеон:


Зупинитися в Chameleon Hill Lodge коштує від 300 доларів з людини. Це - невиправдано дорого і робити це не обов'язково. Все одно протягом дня вулкани не видно. Достатньо приїхати сюди з Кісоро рано з ранку, орендувавши мотобайки, і насолодитися краєвидами, поки є ясна погода.
Ми приїхали на пагорби Хамелеон зранку о 8:00 години, взяли в місцевій кафешці сніданок і каву, та довго насолоджувалися казковими краєвидами:
Саме звідси відкриваються найкращі види на озеро Мутанда і вулкани Вірунга. Види просто неземні!
На лоджиї все дуже зелено і окультурено:
Околиці пагорбів Хамелеон також дуже мальовничі:
Село Мушонгеро біля пагорбів Хамелеон:


Угандійськи пупсики))
LinkReply