?

Log in

No account? Create an account
Brisk Hotel Triangle - історичний готель з видом на озеро Вікторія і виток Нілу - Andy_Travel-UA [entries|archive|friends|userinfo]
Андрій Бондаренко

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Brisk Hotel Triangle - історичний готель з видом на озеро Вікторія і виток Нілу [Sep. 21st, 2018|07:07 am]
Андрій Бондаренко
[Tags|, , , , ]

В угандійському місті Джінджа ми зупинилися в готелі Brisk Hotel Triangle. Це - найдешевший готель Джінджи і одночасно... найкращий не лише в Джінджі, але з усіх, які траплялися нам в Африці під час подорожі. Brisk Hotel Traingle відкритий англійськими колоністами у 1955 році. Вартість номеру - всього 19 дол. (в інших містах нічліжки коштують дорожче). А головне - з тераси кожного номеру відкривається приголомшливий вид на місце витоку Нила з озера Вікторія! А особливо приємно на терасі готелю дивитися заходи сонця і світанки, бо в Африці вони майже завжди приголомшливі.


Готель знаходиться майже в історичному центрі Джінджі на березі Вікторії. До 70-х років минулого століття тут відпочивати, переважно, туристи або колишні англійські колонізатори. Він був чи не найпрестижнішим готелем регіону.


Він не приймав гостей часи диктатора Іді Аміна в 70-ті роки. Тоді туризм в Уганді зупинився повністю, а в Ніл скидали стільки тіл вбитих, що з ними не справлялися ні крокодили, ні гребля біля Джінджі, яка забивалася трупами. Декілька років тому готель викупили індійці.


Кожний номер має свою терасу з видом на озеро Вікторія. Входи в номери захищені решітками.


З терас - чудови види на озеро Вікторія поблизу витоку з нього річки Ніл:


Власне, номер:


Душ і туалет. О, фантастика: вперше за тиждень ми згадали, що таке гаряча вода!)


Роздільні крани для холодної і гарячої води. Для чого так робити, незрозуміло. Але це чисто по-англійськи.


Автентична ручка для відкривання вікна:


Особливо гарні види з терас готелю ввечері, коли сідає сонце:


На протилежному березі заливу:
Ввечері в ресторані готелю на відкритій терасі поїли талапію - рибу Великих Африканських озер. Вечеряють в угандійських кафешках в повній темряві. Оскільки як тільки увімкнеш світло - відразу ж налітають хмари мошкари.


Наступного дня прокинулися рано з ранку, щоб зустріти вражаючий світанок:
LinkReply