Андрій Бондаренко (andy_travelua) wrote,
Андрій Бондаренко
andy_travelua

ТЕРНОПІЛЛЯ. Вибори.Отже, дострокові вибори до Тернопільської обласної ради вчора скасовано БЮТ і ПР. Перші, доречі, ці вибори і ініціювали.

Таким чином, прокремлівська влада на чолі з Тимошенко вкрала перемогу у ВО "Свобода", яка за всіма останніми соціологічними дослідженнями перемогла б на цих виборах. А ці вибори повинні були стати початком перемоги в Україні українських сил.

Скасувавши вибори, дама з косою та її оточення не лише відстрочили свій смертний вирок, вони зробили його ще обтяжливішим. Те, що БЮТ боїться втратити навіть формальну владу в одній з найменших областей України говорить про те, що вони хапаються за соломинку, а це означає, що їх кінець близько.

Що стосується "Свободи", то для неї це, по-перше, сигнал для того, що прийти до влади "законним і демократичним" шляхом національні сили не зможуть і говорити із владою "язиком політіческава діалога" треба прининяти.
А по-друге, відміна виборів може стати початком масових акцій і в Києві, і в Тернополі, бо більшість з тих 23%, що підтримують "Свободу", люди ідеологічно свідомі, і сидіти по домівках не будуть. Це, безумовно, послабить рейтинг прокремлівських владних сил і сприятиме зростанню його у ВО "Свобода".

Таким чином, в будь якому разі те, що трапилося - це перемога для нас і програш для влади!

Слава Україні!
Tags: ВО "Свобода", Тягнибок, вибори
Subscribe

 • Бруніко - містечко в Південному Тіролі

  Австрія ще не закінчилася, а Італія ще не розпочалася. Так можна сказати про регіон Південний Тіроль ( італ. – Трентіно Альто-Адідже), кожне…

 • Селла і Сассолунго

  Перевал Селла ( Passo Sella, Sellajoch) - високогірний перевал в Доломітових Альпах на висоті 2240 м над рівнем моря. Він розташований на стику…

 • Гора Мармолада

  Мармолада - найвища вершина Доломітових Альп (3343 м). Це частина гряди, що простягається із заходу на схід. На заході гора розривається крутими…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments