?

Log in

No account? Create an account
Andy_Travel-UA [entries|archive|friends|userinfo]
Андрій Бондаренко

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

ТЕРНОПІЛЛЯ. Вибори. [Mar. 4th, 2009|08:05 am]
Андрій Бондаренко
[Tags|, , ]Отже, дострокові вибори до Тернопільської обласної ради вчора скасовано БЮТ і ПР. Перші, доречі, ці вибори і ініціювали.

Таким чином, прокремлівська влада на чолі з Тимошенко вкрала перемогу у ВО "Свобода", яка за всіма останніми соціологічними дослідженнями перемогла б на цих виборах. А ці вибори повинні були стати початком перемоги в Україні українських сил.

Скасувавши вибори, дама з косою та її оточення не лише відстрочили свій смертний вирок, вони зробили його ще обтяжливішим. Те, що БЮТ боїться втратити навіть формальну владу в одній з найменших областей України говорить про те, що вони хапаються за соломинку, а це означає, що їх кінець близько.

Що стосується "Свободи", то для неї це, по-перше, сигнал для того, що прийти до влади "законним і демократичним" шляхом національні сили не зможуть і говорити із владою "язиком політіческава діалога" треба прининяти.
А по-друге, відміна виборів може стати початком масових акцій і в Києві, і в Тернополі, бо більшість з тих 23%, що підтримують "Свободу", люди ідеологічно свідомі, і сидіти по домівках не будуть. Це, безумовно, послабить рейтинг прокремлівських владних сил і сприятиме зростанню його у ВО "Свобода".

Таким чином, в будь якому разі те, що трапилося - це перемога для нас і програш для влади!

Слава Україні!
LinkReply

Comments:
[User Picture]From: andy_travelua
2009-03-04 02:30 pm (UTC)
1. Бєссовєстний ти :)
2. По-перше, це не провокації, а відстоювання законних прав виборців, які влада незаконно вкрала.
По-друге, нас, націоналістів, від патріотів відрізняє не лише любов до всього українського, а ще й ДІЯ!
(Reply) (Parent) (Thread)