?

Log in

No account? Create an account
Я повернувся! - Andy_Travel-UA [entries|archive|friends|userinfo]
Андрій Бондаренко

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Я повернувся! [Jun. 22nd, 2009|10:38 am]
Андрій Бондаренко


Вчора повернувся з більш ніж тритижневої мандрівки рідною Україною, під час якої подивився більш ніж 110 міст, містечок і сіл Західної України, та, навіть, трошки Південної.

Це була найбільш насичена моя подорож і, напевне, залишила найяскравіші враження. А по-іншому і не могло бути, бо наша країна – найкраща у світі!

Звичайно, обов’язково про все розповім по-порядку. Але не зараз, бо на черзі ще багато розповідей про Стамбул. Але, про деякі основні моменти напишу тут.

1. Черговий раз переконався, що найкраще місто в Україні – це ЧЕРНІВЦІ. І точка. Останній місяць мав можливість порівняти їх і зі Львовом, і Кам’янцем, і з Франківськом і іншими містами. Нічого краще Чернівців немає! Звичайно, це ніколи не зрозуміє той, хто там ні разу не був і не поглинався у місто з головою.

2. Немає кращого відпочинку, ніж у долині гірської річки, оточеної з усіх сторін гірськими хребтами. У місці, не найсвіжіше в Україні повітря, де не беруть мобільні оператори. Це місце – село Виженка в Буковинських Карпатах.

3. Немає кращого способу подорожі, ніж на власній автівці. І найкраща автівка – це Dacia Solenza. Сумніваюсь, що ще якась легковушка витримала б таку подорож. А моя Dacia дісталася навіть місць, які вважаються «жопою» Буковинських Карпат, дорогами, які не об означені на мапі, і сілами, які не мають транспортного сполучення з зовнішнім світом. Хоча було це не легко (відбитий глушитель, пробите колесо та вбиті задні амортизатори), але 6000 км по жахливим дорогам (або бездоріжжю) пройдено. Найстрашнішим і найскладнішим було подолання перевалу Джоголь та кількаразове перетинання річки Яловичора.

4. Моя нова любов – місто БЕРЕЖАНИ. В нього я насправді закохався не по-дитячому. На огляд цього маленького міста на Тернопіллі ми разом з nick_collвитратили 6 годин! це стільки там цікавого! Не дарма я 2 роки мріяв туди потрапити. Не подумайте, що я розлюбив Кам’янець, чи Чортків, чи Бучач. Ні, я так само їх обожнюю. Просто до цього переліку додалися ще й Бережани.

5. Під час мандрівки кожного дня мені зустрічалася велика кількість цікавих людей, від яких я почув багато історій і легенд про Буковинський край. Ще пробав багато краєзнавчої літератури про Буковину і не тільки про неї. Найцікавіше – австрійський путівник Буковиною 1900 року із безліччю старих світлим міс і сіл краю.

6. А ще багато матеріалу про дерев’яні церкви чекає на Олену Крушинську. Церков дня неї (а заодно і для себе) назнімав кілька десятків. Відчуваю ту кількість роботи, яка не неї чекає :)


Чернівці. Місто, яке не можливо не любити:
Моя нова любов – Бережани:
Те, про що давно мріяв. Червоногруд:
Фестиваль «Полонинська ватра» в Путилі:
Буковинські дороги:
Форсуємо Яловичору:
На перевалі Джоголь:
Захід сонця на Бердянській косі:


LinkReply

Comments:
[User Picture]From: andy_travelua
2009-06-22 10:56 am (UTC)
ну так! (боязливо соромлячись) :)))
(Reply) (Parent) (Thread)
From: ex_pasteli
2009-06-22 11:05 am (UTC)
Та нема питань. Головне щоб я в цей час була в Криму. От, наприклад, мене не буде 24-30 червня. А ти коли збираєшся?
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: andy_travelua
2009-06-22 11:12 am (UTC)
Поки що не збираюсь. Поки що тільки мрію. Бо найближчим часом жінка мене нікуди не відпустить :) Сподіваюсь, відпустть в липні або серпні :)
(Reply) (Parent) (Thread)
From: ex_pasteli
2009-06-22 11:07 am (UTC)
Не пам’ятаю чи є в тебе мій телефон, на всяк випадок кинула в Private Message
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: andy_travelua
2009-06-22 11:13 am (UTC)
Дякую! Як буде можливість (точніше, коли відпустять) повідомлю :)
(Reply) (Parent) (Thread)
From: ex_pasteli
2009-06-22 11:50 am (UTC)
ок!
(Reply) (Parent) (Thread)